![](https://i0.wp.com/elinis.gr/wp-content/uploads/2022/02/274293551_1049268819135373_1657214230006564978_n.jpg?fit=1200%2C900&ssl=1)
Προσφορά βιβλίων στην Ακαδημία Εμπορικού Ναυτικού της Υδρας
- 19/02/2022
- 0
Το Ελληνικό Ινστιτούτο Ναυτικής Ιστορίας, στο πλαίσιο της αποστολής του, προσέφερε το βιβλίο ”Ελληνικοί Πέτρινοι Φάροι” του Γήση Παπαγεωργίου σε όλους τους νέους μαθητές της ΑΕΝ / ΥΔΡΑΣ. Τα βιβλία παραδόθηκαν στον Διοικητή της Σχολής Αντιπλοίαρχο Λ.Σ. Ευάγγελο Δανόπουλο από το μέλος του ΕΛ.Ι.Ν.ΙΣ κ. Θεόδωρο Κόντε. Ευχόμαστε σε όλους τους μαθητές καλή φοίτηση και καλή σταδιοδρομία. Η παραλαβή των βιβλίων θα γίνει σε ειδική τελετή που θα προγραμματισθεί από τη Σχολή.